busy do Austrii


poloniabus.pl  • Busy do Austrii,
  • Przewozy paczek i przesyłek,
  • Komfortowa podróż,
  • Bezpieczeństwo i gwarancja jakości,
  • http://poloniabus.pl

Znana i ceniona na polskim rynku firma zajmująca się transportem urozmaiciła swoją ofertę o przewozy do Austrii oraz bezpośrednie busy do Wiednia. 

Firma posiada biura w większości województw co umożliwia transport nawet z najdalszych zakątków Polski. Każdy klient ma możliwość rezerwacji miejsca w busie na trzy sposoby: online poprzez stronę internetową, telefonicznie, lub bezpośrednio w biurze. Busy, które odchodzą z Polski bezpośrednio do Wiednia odjeżdżają we wtorki i piątki. 


Busy z Polski do Austrii odjeżdżają w środy i soboty, natomiast z Austrii do Polski busy wracają w poniedziałki i czwartki. 

Każdy bus spełnia wszelkie normy europejskie i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Busy posiadają darmowe wifi, telewizję, klimatyzację, toaletę, ogromny bagażnik oraz regulowane i rozkładane fotele. 


Bus do Austrii jest w stanie pomieścić 15 pasażerów, natomiast bus bezpośrednio do Wiednia maksymalnie 8 osób. Koszt przejazdu ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów dzielących adres pasażera w Polsce, od adresu w Wiedniu, lub innej części Austrii. Firma zapewnia swoim klientom odbiór z dogodnego dla nich miejsca oraz dostarczenie pod dokładny wskazany adres.